G1118P-16-250W
G1118P-16-250W
https://www.securimport.com/web/image/product.template/33752/image_1920?unique=2fd48f8
IPCOM
IPCOM-38
27650
Últimas 1.0 unidades disponibles
    This combination does not exist.
    Number of Ports: 16 X PoE
    Brand : Ipcom
    Terms and Conditions
    30-day money-back guarantee
    Shipping: 2-3 Business Days
    • Switch 18 puertos no gestionado L2 16 Gigabit PoE + 2SFP Enracable 1U
    • 18 puertos PoE Max 30W/puerto (Total max 230W). Consumo 250W