DS-2TXS2628-3P/QA/GLT/CH36S80
DS-2TXS2628-3P/QA/GLT/CH36S80
https://www.securimport.com/web/image/product.template/33820/image_1920?unique=b50f29d
HIKVISION SOFTWARE
HIK-SOFT-639
27800
Temporarily Out of Stock
    This combination does not exist.
    Thermal Resolution: 256 x 192
    Thermal Lens: 3.6 mm
    Visible Lens: 4.3 mm
    Resolución Visible: 4MP ( 2688 x 1520 )
    Brand : Hikvision
    Special Protection: No
    Range: Pro
    Terms and Conditions
    30-day money-back guarantee
    Shipping: 2-3 Business Days
    • Kit Cámara térmica Solar Panel fotovoltaico 80W, batería 30Ah. Prevención de incendios
    • Térmica 3,6mm 256×192 12 μm < 40 mK. Óptica 4.3mm CMOS 1/2.7" 2688×1520 0.0089Lux
    • Clasificación vehículos personas
    • Panel fotovoltaico 80 W, batería litio recargable 30 Ah