DS-2TD4238-10/S2(B)
DS-2TD4238-10/S2(B)
https://www.securimport.com/web/image/product.template/39285/image_1920?unique=5edffeb
HIKVISION THERMAL
HIK-THERMAL-139
Temporarily Out of Stock
    This combination does not exist.
    Terms and Conditions
    30-day money-back guarantee
    Shipping: 2-3 Business Days
    Thermal Module: 384x288 12 μm VOx UFPA; 10mm 26.5° x 19.8° ; Optical Module: 1/1.9 CMOS Sensor; 4MP; 4.8-153mm, 32x 65.6° to 2.46° ; Smart functions: Up to 100m VCA distance for human; Temperature Measurement: Range from -20℃ ~ 150℃; Temperature Measurement: Accuracy: ±8℃; Dynamic fire points detection; General: Movement Range: Pan: 360° Continuous Rotate; Tilt: From -5° to +90° auto flip ; IP66; 7-ch alarm input, 2-ch alarm output, 1-ch audio input, 1-ch audio output, 1 ethernet interface, 1 485 interface; 24 V AC/3A, Max. 30W